SEZNAM PRIHLASENYCH

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
start.cislo kategorie nazev teamu jmeno 1 shocart c. jmeno 2 shocart c. startovne
1 MM Beta Ursus Pavel Ptáček 707 Pavel Stejskal 704 ano
3 M Dynamo Malá Skála Roman Sallmann ne
4 MIX Táhni a srůstej Roman Sallmann ne
5 D Simona Karochová ne
6 MM Cyklokroužek Měřín Jaroslav Pazdera Tomáš Uchytil ano
7 MIX BEZ NÁŠLAPŮ Světla Karešová 713 Pavel Majer 807 ano
8 MIX Výletníci Malíci Věra Mala Evzem Maly ano
9 MM MTBO Kolotoč Petr Pruner 28 Petr Marhoun ano
10 MM EPO / Černý vrch Jan Obuškevič Pavel Kurz ne
11 MM Garáže a balkóny Radovan Čížek Karel Špáda 203 ne
12 MIX Babička a dědeček Mirka Špalková 619 Miroslav Špalek 618 ano
13 M Bezec Kluk z nádraží Marcel Ludwig ano
14 M ELEVEN BLACKET Honza Valášek ano
15 MIX Skialp nad Hrobem Tea Iva Macholdová 696 Oldřich Novák 695 ne
16 MIX Rotující Kedluben Jana Klíchová Zbyněk Fejk ne
17 MM KASPER-SWIX TEAM Miroslav Jero Michal Žižka 641 ne
18 MIX Vltavíni Jakub Šantora 708 Eliška Šantorová ano
19 M Kupkolo Pavel Kohout 236 203 ano
20 MIX Stopaři Martina Zalabova Jindra Zalaba ano
21 MIX Dagmar Pěničkova Robert Pěnička ano
22 M Martin Wendler ano
23 MM RZ Jakub Štochl Václav Koutník ano
24 MIX Kabrňáci Petr Kneř 806 Iva Bezděková 44 ano
25 MM HS ČIMIČI Jirka Kafa Jan Geza Šámal ne
26 MIX HS ČIMIČI Čenda Jirák Peťula Jiráková ano
27 MIX VIPrahlo Jindra Vostrá Dohnalová 61 Jarda Řízek ano
28 MIX Votoč mapu Jára Votočková Petr Svoboda ano
29 M Řevnice Martin Schus ano
30 MM GC STAR Jakub Němec Viktor Němec ne
31 MIX Marek Pokorny Katerina Pokorna ne
32 M Vladimír Hamáček ano
33 M Petr Stříbrný ano
34 M Milan Kynzl ano
35 MM Srdce ze zlata Jiří Řehák 611 Jiří Štefan 610 ano
36 M Karel Holatko ano
37 MIX HS Čimiči Jarmila Savická Martin Savický ne
38 MM HS Čimiči 2 Adam Savický David Savický ne
39 D Montura/Team Black Hill Tereza Rudolfová ano
40 MIX Black brka Radomír Černý 798 Petra Černá ne
41 MIX TAP Šílení mapaři Klára Hlaváčková Vojtěch Hlaváček ano
42 MIX SK Drak Županovic Karel Doktor Pavlína Doktorová ano
43 M Kněžmost Jirka Kocman ano
44 DD Koloshop Team Tamara Chalupecká 617 Jitka Gartnerová 369 ano
45 MM Milan Šrejber Jiří Fiser ano
46 MM Los Vorlos Tomáš Šimek 607 Jiří Pelnář 535 ano
47 M Nejvetsi borec od Lochnese Jiří Kužel ne
48 M Lochnesovi otroci Jan Skrbek ne
49 DD Vidlák & Bourák Kristina Gybasová 263 Karla Jáglová 717 ano
50 D SK Žížov Jitka Zeiselová ano
51 MM MTBO vyhasle Stars Lochnes Myrek
52 M Jan Flašar ne
53 MM Povislý cecky Voťas Valenta Štěpec Pulda ano
54 MM SKIBIKECENTRUM.CZ Hruška Petr Mokrý Jakub ano
55 MM SKIBIKECENTRUM.CZ Michal Kuban Petr Kubelka ano
56 MIX Jája a Pája Eda Folprecht Katka Folprechtová ano
57 MIX S-team Jan Smolka 691 Romana Smolková 397 ne
58 D KačoMyška Kateřina Vejvodová Romana Smolková ano
59 MM KačoMyšáci Michal Vejvoda Tomášek Vejvoda ano
60 M Kryštof 6 Marek Šťastný ano
61 M LeZby Zbyněk Resl ne
62 MIX Bludimír tým Josef Kušička Lucie Kušičková a Jolana Kušičková ano
63 DD Jůju holky Justina Černá Julie Folprechtová ano
64 DD Ztracené princezny Tereza Hnátková 697 Iveta Pachmanová ano
65 M Sokol Podlazky Martin Slegl ne
66 M Žižkovský tygři Michal Francke ano
67 M Adam Léhar ano
68 DD Nikam nespěcháme Pavla Francke Ivana Valentová ne
69 MM Chromý koně Petr Marusič Vladimír Zborník ano
70 DD Malá a velká Eva Meluzínová Iva Krejzová ne
71 M Petr Zavrtlek ne
72 DD Nikam nespěcháme Pavla Francke Ivana Valentová ne
73 MIX Nítěnky Jaroslav Nitka Petra Nitková ne
74 MM Pivovar Kocour Alexandr Kotačka 73 Rostislav Sladký 324 ano
75 DD Pozitivní nejistota Lenka Nováková Míša Maděrová ne
76 MIX Pohoda Team Jan Pitrmuc Antonie Pitrmucová ano
77 MM Jan Stejskal Michal Burda ne
78 MM BlackHILL Jaroslav Krajník Tomáš Petreček ano
79 MM Czech Tallboys Aleš Bílek Štěpán Trmata ano
80 MM PBV David Náhlovský 306 Martin Kareis ne
81 MM Czech Tallboys Aleš Bílek Štěpán Trmata ne
82 MIX Kunratický Go&Yacht Club Marie Hrdinova Pavel Horák ne
83 DD Wild and Wonderful Meggi Sussie ne
84 MM S tebou mě baví jet Albi Zdenále ne
85 DD RHC Bikeriding Eva Pyková 543 Jitka Ščerbová 668
86 MIX SPORTICUS team Miroslav Kalina 237 Markéta Kalinová 448 ano
87 MIX LOST Pavel Kubík 674 Daniela Kubíková ne
88 MIX Karlíci Miloš Karel Anička Karlová ano
89 M Václav Kroupa ano
90 D Jana Kroupová ano
91 MM Sunday’s bikers Pavel Cidlina Jiří Mastík ne
92 MM MAKEY Petr Pospíšil Petr Podhaiský ano
93 M Radynebike Kamil Koprnický ne
94 MM Jakub Kroupa Lukáš Svoboda ano
95 M Květnicky démon Jirka Hejný ano
96 D Julie Mokrá ne
97 M Cyklotramp Koberovy Zdeněk Novák ne
98 DD KB Trefa Annna Semberova Anna Marsounova ano
99 MIX Cyklo Ski Jizera Marcela Semberova Jan Sembera ano